Książki na lato


Pojawia się ostatnio wiele propozycji letnich lektur. Zastanawiałam się, czy odpowiednią pozycją na tę porę roku są książki "Z podróży do świata retro". Oceńcie sami.
Można by o nich powiedzieć 5 w 1, bo nie kwalifikują się do jednej kategorii. Podarują Czytelnikowi dawkę satyry, dreszcz emocji, opowiedzą trochę o bon tonie i modzie retro, pozwolą poznać zapomniane smaki kuchni. Przeniosą na kilka chwil do świata wirujących stolików i pukających duchów.
Co myślą o "Retro" Panie polecające książkę?
-"Spędziłam bardzo przyjemny wieczór z cudowną lekturą w ręku. Czyta się ją lekko i przyjemnie." Magdalena H. "Zagubieni w świecie książek"
-"Autorka bardzo ciekawie opowiada nam o dwóch morderstwach  jakie wydarzyły się w tamtym czasie." Claudia "Zaczytana"
-"Wiek XIX i XX oczami Skarlet to przyjemna podróż wstecz, dzięki której poznacie tajniki dbania o urodę, tajemnice bycia „damą idealną”. Zanurzycie się w pysznie brzmiących przepisach, by po chwili sięgnąć po kryminalną nutkę zaskoczenia, które do końca będzie Wam towarzyszyło." Michalina Foremska "Papierowy bluszcz"
-"W drugiej części nie zabraknie dobrego humoru, żartów, figlików pana Muchy, pysznych i pachnących przepisów kulinarnych, oraz ważnego rozdziału dotyczącego kobiecego szyku, czyli dobrych rad, porad i wskazówek, jak prawdziwą damą być. Jest i o pojedynku dwóch dżentelmenów. Nie zabraknie mrożącej krwi w żyłach historii kryminalnej."  Agnieszka Krizel "Recenzje Agi"
-"Poczujecie szyk, styl i aurę, które bezpowrotnie przeminęły." Maja "Zaczytana do samego rana"

Fragmenty książki i informacje o cenach/dostępności znajdują się w zakładce "Z podróży do świata retro" (na górze strony). Zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz